اخبار

صنایع غذایی رضوی، شرکت برتر در حوزه پدافند غیرعامل آستان قدس شد

در سومین همایش تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آستان قدس رضوی برگزار شد، صنایع غذایی رضوی به عنوان شرکت برتر در حوزه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل معرفی شد.

به گزارش ارتباطات و رسانه شرکت، در این مراسم که سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، جمعی از مسئولان کشوری و لشگری و همچنین مدیران بخش‌های مختلف آستان قدس حضور داشتند، از علیرضا رحمانیان رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت صنایع غذایی رضوی با اهداء لوح و تندیس، تقدیر شد.
تشکیل کارگروه‌های تخصصی مدیریت بحران
رحمانیان، تشکیل کارگروه‌های تخصصی در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در شرکت صنایع غذایی رضوی را یکی از دلایل کسب این عنوان دانست و گفت: در این راستا همچنین مانورهای مختلفی به منظور افزایش تاب‌آوری و کاهش آسیب‌پذیری اجرا شده است.
او ادامه داد: نصب و بروزرسانی سیستم‌های اعلان و اطفاء حریق، تشکیل تیم واکنش سریع برای انجام اقدامات به موقع در شرایط اضطراری و همچنین خرید دستگاه دیزل ژنراتور به منظور پایدارسازی انرژی برق، بخشی دیگر از این اقدامات به شمار می‌رود.
رئیس کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت صنایع غذایی رضوی افزود: در واقع انتخاب این شرکت براساس اقدامات انجام شده مطابق با دستورالعمل‌ها و سند راهبردی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل آستان قدس صورت گرفته است.
او درباره برنامه‌های در دستور کار شرکت صنایع غذایی رضوی در این حوزه نیز خاطرنشان کرد: بدین منظور انجام اقداماتی همچون شناسایی تهدیدها و مخاطرات احتمالی و نیز مصون‌سازی و نهادینه‌سازی اصول و الزامات مدیریت بحران در این شرکت در دستور کار قرار دارد.
رحمانیان ادامه داد: تهیه و تدوین طرح‌های عملیاتی در راستای پاسخ به شرایط اضطراری، سطح‌بندی دارایی‌ها و نیز طراحی و نصب تابلوها و علائم هشداردهنده ایمنی در سطح کارخانه، برنامه‌های دیگری است که در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران دنبال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *