اخبار

تجلیل از شرکت صنایع غذایی رضوی به عنوان واحد برتر و پیشرو تحقیق و توسعه خراسان رضوی/عرضه ۴ محصول جدید در سال ۱۴۰۲

شرکت صنایع غذایی رضوی در نخستین رویداد نوآوری، تحقیق و توسعه‌ی خراسان رضوی، برای سومین بار موفق به دریافت عنوان واحد برتر تحقیق و توسعه استان شد.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی رضوی در گفت‌وگو با ارتباطات و رسانه شرکت اظهار کرد: طی ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان انجمن مراکز تحقیق و توسعه‌ی وابسته به خانه صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، شرکت توانست این موفقیت را در کارنامه خود ثبت کند.
مجتبی هادیان درباره پارامترهای مورد ارزیابی در این رویداد گفت: بخشی از ارزیابی‌های صورت گرفته مربوط به محصولات جدید عرضه شده در بازار و میزان فروش و سود حاصل از آن بوده است.
او ادامه داد: میزان نوآوری و خلاقیت بکارگرفته شده در تولید محصولات جدید و همچنین تعداد طرح‌های خلاقانه در تحقیق و توسعه، موارد دیگری بوده که توسط کارشناسان و داوران مورد بررسی قرار گرفته است.
مدیرعامل شرکت صنایع غذایی رضوی از تولید ۴ محصول جدید توسط این شركت در سال ۱۴۰۲ خبر داد و افزود: امسال علاوه‌بر محصول سلامت محور بیسکویت جو دو سر، سه محصول دیگر شامل کوکی حاوی قطعات شکلات و کشمش، کوکی‌های تاپ رضوی و ویفر با روکش شکلات روانه بازار شده است.
او ادامه داد: استقرار نظام مدیریت دانش در شرکت صنایع غذایی رضوی و همکاری با آموزش و پرورش در راستای تربیت نیروی انسانی متخصص در حوزه صنعت نان و شیرینی، پارامترهای موثر دیگر در کسب عنوان واحد نمونه تحقیق و توسعه استان توسط این مجموعه به شمار می‌رود.
هادیان با تاکید بر لزوم توسعه ارتباط میان صنعت و دانشگاه خاطرنشان کرد: حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی در مقطع دکتری یکی از استراتژی‌های اصلی شرکت به ویژه در سال‌های اخیر بوده است.
او درباره مهم‌ترین برنامه‌های این شرکت در حوزه تحقیق و توسعه تصریح کرد: در این راستا برنامه‌هایی همچون تولید محصولات بدون گلوتن و بدون شکر، استقرار نظام مدیریت نوآوری در شرکت و همچنین برگزاری رویداد بسته‌بندی‌های فناورانه و نوآورانه در صنایع غذایی در دستور کار قرار دارد.
گفتنی است، شرکت صنایع غذایی رضوی یکی از تولیدکنندگان بزرگ میان وعده‌های آردی و غذایی کشور است که ۱۵۰ نوع محصول را در ۱۰ گروه شامل انواع کیک، بیسکوییت، کلوچه، دونات، نان، شیرینی‌های تخمیری، ویفر و شیرینی آردی، رب گوجه فرنگی، کمپوت و کنسرو و آبمیوه و انواع سس تولید و عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *